Nabożeństwo pierwszych sobót w naszej parafii PDF Drukuj Email

W każdą pierwszą sobotę miesiąca o 17:30 rozważane są tajemnice Różańca Świętego przed Najświętszym Sakramentem w Domu Polonia.

10 grudnia 1925r. siostra Łucja miała objawienie Maryji z odsłaniętym sercem oplecionym cierniowym wieńcem która prosiła ją:

Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność stale ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię Świętą, odmówią Różaniec, i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Więcej informacji o Nabożeństwie pięciu pierwszych sobót miesiąca można znaleźć na stronie, pod linkiem: http://www.rozaniec.eu/index.php?m=RosaryArticles&a=ShowRosaryArticle&ra_id=13