Otrzymuj Komunikat Parafialny e-mailem PDF Drukuj Email

Od stycznia 2013 roku rusza dystrubucja Komunikatu Parafialnego w formie elektronicznej. Aby otrzymywać komunikaty prosto do swojej skrzynki odbiorczej wystarczy wysłać e-maila o dowolnej treści pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . System automatycznie wyśle wiadomość zwrotną z prośbą o weryfikacje członkowstwa. Wystarczy odpowiedzieć na tą wiadomość w celu dokończenia rejestracji. Zarejestrowane w ten sposób adresy będą wykorzystywane wyłącznie w celu wysyłania comiesięcznych Komunikatów Parafialnych.

Wypisanie z listy dystrybucyjnej jest równie łatwe. Wystarczy wysłać e-mail o dowolnej treści pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (ta informacja będzie podana w każdej wiadomości wysłanej za pomocą listy dystrybucyjnej).

Wszystkie komunikaty będą nadal dostępne w formie papierowej, chociaż gorąco zachęcamy do korzystania z komunikatów w formie elektronicznej. Aktualne komunikaty, jak również poprzednie numery są dostępne na niniejszej stronie internetowej - w podstronie Komunikat Parafialny.